logo logo

APLIKACJA NA TELEFON

Na dole ekranu powinien się wyświetlić komunikat z Aplikacją do pobrania, jeżeli komunikat się nie wyświetli odśwież stronę. Aplikacja mobilna Serwisu to nowe narzędzie dla wszystkich, którzy chcieliby wygodniej przeglądać ogłoszenia dotyczące motoryzacji na telefonie komórkowym. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi pliku aplikacja pobiera się błyskawicznie, a jej instalacja jest równie prosta w obsłudze. Aplikacja Serwisu dostosowana jest do urządzeń mobilnych z systemem Android która powstała z myślą o usprawnieniu procesu przeglądania i dodawania ofert jak i ułatwieniu kontaktu z ogłoszeniodawcą.

APLIKACJA NA KOMPUTER

W górnym prawym rogu przeglądarki google chrome znajduje się ikona dostosowania kliknij w nią krok 1 poniżej powinien pojawić się pasek zadań na którym znajduje się zakładka zainstaluj aplikację krok 2 po zakończeniu tych czynności aplikacja powinna znajdować się na pulpicie.

Uwaga: aby zainstalować należy być na podstronie z aplikacją na której czytasz powyższy tekst, na komputerze funkcja działa obecnie jedynie z przeglądarką google chrome

img

Pewne i sprawdzone

pojazdy

img

Możliwość rezerwacji

pojazdu

img

Masa zadowolonych 

klientów

img

Legalne pochodzenie

pojazdu

img

Autentyczny przebieg

pojazdów 

img

Możliwość sprawdzenia pojazdu na 

stacji diagnostycznej 

 

INFORMACJE O FIRMIE OTO-CAR.PL

Witamy w OTO-CAR.PL. Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się pośrednictwem w sprzedaży pojazdów jak również sprzedażą, skupem samochodów używanych. Samochody, które posiadamy na placu oraz w bazie danych można kupić za gotówkę lub w formie zamiany. Wszystkie oferowane przez nas samochody mają ważny przegląd techniczny oraz posiadają polisę ubezpieczeniową OC.

Atutem głównym naszej firmy jest kompleksowa obsługa Klientów planujących zakup samochodu przez 7 dni w tygodniu. Na naszym placu prezentujemy Państwu przez 7 dni tygodnia samochody używane różnych marek w różnych przedziałach cenowych dopasowanych do potrzeb Klientów. Zainteresowanych Klientów zapraszamy na oględziny auta jak również na jazdę próbną.
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń 786-140-474 / 791-977-387

ZAŁĄCZNIKI

Polityka prywatności
Polityka prywatności cookies
Regulamin
Reklamacje
Pobierz aplikację

DOKUMENTY I USŁUGI

Umowa kupna sprzedaży
Skup

KONTAKT

Pabianice
tel. 786-140-474
tel. 791-977-387
otocar@interia.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji w polityce prywatności

Potrzebujesz taki portal? Napisz do nas! Copyrights Ⓒ 44fox.com
BACKGROUND IMAGE